e-shop nejen pro chrty...

Všichni majitelé pejsků (bez ohledu na rasu či průkaz původu) jste zde srdečně vítáni!

• čistý lososový olej KRONCH

Vaše zkušenosti...

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7571":
mirecek
Nad zakoupením lososového oleje jsme dlouho uvažovali vzhledem k jeho ceně, ale opravdu se vyplatí , tak krásnou lesklou a hedvábnou srst naše fenka německého ovčáka ještě neměla.
Helena
Lososvý olej podávám mé 10-ti leté vipetce měsíc. V listopadu po hárání i při zvýšeném přísunu potravy stále hubla.Vyšetřením u veterináře nebylo shledáno žádné onemocnění. Myslím, že díky oleji, se jí velmi zlepšil metabolismus a zažívání. Dnes je již na své váze .
mailem poslala Romča Hilenková -
Ahojky Zuzko,

tak olejíček se skutečně vyplácí. Občas ho sice zapomenu napumpovat do bašty, ale i tak jsou vidět výsledky a je perfektní. Doporučuju ho kde se dá. Rozdíl je skutečně vidět a to ho ani netrápím pilkou a vyčesáváním. Ještě nějaký ten chloupek pustí,ale už to jsou opravdu jen úplný zbytečky. Blejská se jak naleštěnej eben :-)

Jitka Koblížková
Osobně zkušenosti s lososovým olejem nemám, ale jeho účinky jsem mohla vidět taktéž na adoptovaném chrtovi, a to u své kamarádky a rozdíl mezi srstí před a po užívání byl úžasný. Z husté popelavé srsti se po krátké době stala krásně lesklá a hebkásmiley
Darja Mikulová
Lososový olej Kronch mohu bez váhání doporučit! Koupila jsem ho pro našeho adoptovaného greye z Irska Bena, který k nám přijel se srstí plnou lupů a s lysým stehnem. Zkoušela jsem různé přípravky, ale změny byly pomalé a nijak valné. Na doporučení jsem Benovi začala přidávat ráno ke granulím olej Kronch a nestačila jsem se divit smiley .. Během pár dní se Benova srst začala nádherně lesknout, skoro okamžitě mu na lysinách začaly podrůstat chloupky a dnes se mu na stehnech vyjímá krásná lesklá srst. O dlouhém předlouhém vylizování misky se snad ani nemusím zmiňovat smiley

 
www.nejenprochrty.webgarden.cz