e-shop nejen pro chrty...

Všichni majitelé pejsků (bez ohledu na rasu či průkaz původu) jste zde srdečně vítáni!

archiv novinek/leden 2008

18.1.2008
V rubrice dalších možných designů polostahovacích obojků jsou doplněny u každého typu obojku (dle čísla) velikosti ve kterých lze obojek vyrobit.
Pro zobrazení rubriky a informací rozkliknětě zde.

Objednávka bude výrobci odeslána začátkem příštího týdne - tzn. v případě zájmu zašlete Vaši objednávku do pondělí 21.2. Děkuji.


9.1.2008
AKCE LOSOSOVÝ OLEJ
Zboží do akce bylo včera vyprodáno, ale vzhledem k Vašemu trvajícímu zájmu bude akce prodloužena do konce týdne. Tzn. poslední objednávku za zvýhodněnou cenu lze udělat do neděle 13.1.08. (více informací archiv novinek prosinec)


7.1.2008
Jistá paní L.M. mi před několika dny mailem sdělila, že obojky v mé nabídce jsou "sprostě obšlehnuté od vipetek" (vipetky.com), že "jen kradu jejich nápady a podrazáckým způsobem parazituji na jejich práci" a další milé komentáře k mým výrobkům...
Nejen mé vlastní vědomí a svědomí, ale desítky Vašich mailů, za které Vám touto cestou moc děkuji, mě ujišťují v tom, že její teze se zakládají pouze na osobní zášti a nenávisti vůči mě...
Ozdobné martingaly vyrábí už velmi dlouhou dobu jeden šikovný pán se svou ženou v dalekých USA, kde mám několik přátel, kteří mě k němu navedli a kožené chrtí obojky vyrábí zkušený sedlář už řadu let zde v ČR.
Že by opravdu tyto dvě osoby kopírovaly výrobky vipetek? To samozřejmě posuďte sami...

 
www.nejenprochrty.webgarden.cz