e-shop nejen pro chrty...

Všichni majitelé pejsků (bez ohledu na rasu či průkaz původu) jste zde srdečně vítáni!

Ozdobné polostahovací obojky s popruhem (USA)

OZDOBNÉ POLOSTAHOVACÍ OBOJKY (MARTINGALY) VÁM PŘINÁŠÍ SPOJENÍ DOKONALÉHO DESIGNU A VYSOKÉ FUNKČNOSTI!!!

Použitý plast - acetal - je vysoce odolný materiál!!! Info o acetalu najdete níže

Polostahovací obojky - martingaly byly navrženy profesionálním umělcem, ručně vyrobeny a dovezeny z USA.

V nabídce ve velikostech S, M, L.

velikost S

obvod krku: 20 – 25 cm
vhodné pro: italský chrtík, čínský chocholatý pes, krysařík, trpasličí pinč apod.

velikost M
obvod krku: 25 – 35 cm
vhodné pro: vipet, basenji, hladkosrstá kolie, saluki, faraonský pes, bígl, apod.

velikost L
obvod krku: 30 – 50 cm
vhodné pro: greyhound, barzoj, afgán, ibizský podenco, sluga, saluka, faraonský pes, ridgeback, hovawart apod.


INFORMACE O POUŽITÍ A MATERIÁLU:

• Obojek se nasazuje přetažením přes hlavu po předchozím dostatečném povolení. Po nasazení posuvným zámkem upravíte požadovaný obvod.• V případě tahu psa se obojek stáhne. Pokud tah ustane, obojek se uvolní a rozšíří zpět na obvod, který jste nastavili posuvným zámkem.

• Systém martingalu předchází vyvléknutí se z obojku, které může být způsobeno prudkým pohybem v případě tahu.

• Použití obojku se doporučuje pouze při chůzi na vodítku, je vyloučené jej použít, pokud chcete psa přivázat a odejít (např. k zábradlí).

• Ozdobné korálky jsou křehké, proto je doporučeno používat takto zdobený obojek zásadně ve Vaší přítomnosti, neboť v případě jeho poškození vzniká riziko poranění psa.

• Konstrukce obojku vychází z anatomických a fyziologických aspektů, v místě největšího tlaku je obojek nejširší a vnitřní strana ozdobné přední části je celá měkce vypolstrována fleesem, tak aby byl zajištěn maximální komfort. Přední ozdobná část je vyztužena - drží svůj tvar.

• Plastové přezky jsou vyrobeny z acetalu – odlehčený materiál, který zajišťuje pohodlné nošení a zároveň je vysoce kvalitní. Acetal je známý pro svou excelentní tažnou pevnost, chemickou odolnost a fyzikální vlastnosti, které jsou konstantní bez ohledu na teplotu, vlkost, vlivy počasí. Společně s tvarovou pamětí zajišťují dlouhodobou životnost. Materiál je doporučován pro psy u kterých se vyvinula alergie na kov. Rovněž nedochází ke změnám barvy, skvrnatění a rezavění jako u kovů.27.05.2008 20:03:33 - Radana: Dobrý večer - mám sice jen půlroční štěně saluki, ale přesto už i já vlastním docela slušnou sbírku nejrůznějších obojků. Přesto jsem neodolala a jeden kousek ozdobného polostahováku jsem našemu "perskému princi" objednala: tzv. na běžné nošení. Po pár dnech mohu prohlásit, že se nám velmi osvědčil, jednak je velmi krásný a okolím obdivovaný, jednak je velmi praktický. Jednoduše jej stáhnu přes hlavu, když chci psa pustit (ovšem v mezičase má na krku stále "obyčejný" tenký kožený obojek s adresářem a známkou dosvědčující, že byl očkován proti vzteklině), vidím-li nebezpečí, pak obojek zase bleskově zpět natáhnu na krk....... no je to zkrátka parádička, do slova a do písmene!!! Díky moc za takový obchůdek a jeho širokou nabídku.
06.03.2008 18:29:19 - Štěpánka Snášelová: Přestože jsem doma měla celkem pěknou kolekci obojků,těmto krásám jsem neodolala a musím zkonstatovat,že super.Všech mých 5 vipetíků už nenosí nic jiného.Obojky nedřou a jsou krásné a co víc-vydrží!Prostě super obojky nejen pro chrty,které jsem nikde jinde-ani v zahraničí v této kvalitě a cenách neviděla-a to po výstavách jezdím už dobrých 20 let.smiley
12.02.2008 20:19:31 - Jitka Koblížková: I přesto, že mám pro své dvě vipetky několik obojků, neodolala jsem a koupila jsem každé i jeden ozdobný martingal. Obojky vypadají ve skutečnosti ještě lépe než na fotkách a na našich holkách se vyjímají jako opravdový šperksmiley. Jsou z nich teď opravdové dámysmiley
12.02.2008 13:54:03 - Darja Mikulová: Hezký densmiley

Nejdříve mě obojky zaujmuly tím jak jsou krásné a kvalitně zpracované, ale teď, po zkušenostech, si je nemůžu vynachválit i ohledně praktičnosti! Mám 2 chrty, z nichž jeden občas při zahlédnutí psa skáče a druhý - štěndo, si někdy postaví hlavu a nechce poslouchat nebo se snaží vyvléct z obojku. U obou tyto martingaly zabírají a přitom jsou šetrné!

Díky Zuzko, konečně jsem našla něco, co mi ulehčilo vycházky a navíc jsou i tak hezkésmiley

 
www.nejenprochrty.webgarden.cz